Son dakika | KKTCde bir ilk; FIFAya üye bir ülkenin takimi kamp için ülkeye geldi


Norveç in en üst düzey futbol ligi olan Eliteserien de mücadele eden Valerenga, KKTC nin turizm sehri Girne de kampa girdi. FIFA ve UEFA ya üye bir ülkenin takimi olarak KKTC ye gelen ilk ekip olan Valerenga, yeni sezon hazirliklarina Girne deki bir otelin tesislerinde basladi.

Valeranga nin kamp yaptigi Acapulco Sports Park in yetkilisi Fikret Yeterli, "Daha önce okul takimlarini ülkemize getirebiliyorduk ama ilk kez önemli bir takim kamp için ülkemizi seçti. Bu büyük bir olay" dedi.

"ÖNEMLI BIR ADIM"
Otelin diger yetkilileri de "UEFA ve FIFA ya kayitli bir ligden bir takimin Kuzey Kibris ta kamp yapmasi önemli. Bunun daha da artmasi gerektigini düsünüyoruz" ifadelerini kullandi.

KAMP BIR HAFTA SÜRECEK
Ada ya Ercan Havalimani ndan giris yapan 26 kisilik Valeranga kafilesinin hazirlik kampinin bir hafta sürecegi, programda herhangi bir hazirlik maçinin yer almadigi belirtildi.

Kaybeden tüm iddaa kuponlarina %3 e varan iade sadece Misli.com da, katilmak için buraya tiklayin!Kaynak : www.hurriyet.com.tr/son-dakika-kktcde-bir-ilk-fifaya-uye-bir-ulkenin-takimi-kamp-icin-ulkeye-geldi-41423770